"کمیته بومی سازی قطعات" در سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری شیراز تشکیل شد

به همت مهندسین حوزه بهره برداری متروی شیراز "کمیته تخصصی بومی سازی قطعات" در سازمان حمل ونقل ریلی تشکیل شد.
مهندس حسن مرادی رئیس سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری شیراز از تشکیل کمیته بومی سازی قطعات در معاونت بهره برداری متروی شیراز خبر داد و افزود با تصمیم شورای مدیران سازمان و در راستای بهره گیری از توان متخصصان داخلی و باهدف اعتلای اهداف عالیه سازمانی و حمایت از تولید ملی، سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری شیراز اقدام به تشکیل کمیته تخصصی بومی سازی قطعات و تجهیزات در حوزه بهره برداری نمود.

به گفته مهندس مرادی این کمیته ضمن دعوت از صنایع مرتبط با حوزه ریلی و شرکت های داخلی علاقمند و توانمند در تولید تجهیزات و قطعات ویژه مترویی تلاش دارد تا با بهره گیری از امکانات صنایع شناسائی شده، در راستای خودکفائی و رشد و بالندگی سازمان گام بردارد.
رئیس سازمان حمل و نقل ریلی  افزود با این اقدام ارزشمند، توان صنعتی کشور در تولید تجهیزات و قطعات ویژه حمل ونقل ریلی شتاب بیشتری گرفته و فرصت های شغلی متعدد و متنوعی جهت بکارگیری نیروهای متخصص داخلی فراهم می گردد.
مهندس مرادی در پایان خاطر نشان کرد که کمیته تخصصی بومی سازی قطعات و تجهیزات متروی شیراز، آمادگی دارد تا در زمینه طراحی، تولید و ثبت محصولات جدید، به فعالان صنایع مرتبط ریلی و نیز پتانسیل های سرمایه گذاری در این حوزه و شرکت های دانش بنیان خدمات مشاوره ای ارائه دهد.

“کمیته بومی سازی قطعات” در سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری شیراز تشکیل شد – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=14269

QR: “کمیته بومی سازی قطعات” در سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری شیراز تشکیل شد