همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سازمان قطار شهری شیراز

همزمان با آخرین روز از هفته بزرگداشت دفاع مقدس، همایشی با هدف تجلیل و بزرگداشت شهدای گرانقدر 8 سال جنگ تحمیلی با حضور نمایندگانی از سپاه ناحیه ثارا...، بنیاد شهید استان و مقامات ارشد شهرداری در سازمان قطار شهری شیراز و حومه برگزار گردید.

در این همایش مهندس حاجی زمانی مدیر عامل سازمان قطار شهری شیراز ضمن تجلیل از دلاورمردان 8 سال دفاع مقدس، از خانواده های مغزز شهدای سازمان و میهمانان همایش به ویژه خانواده های شهیدان خادم صادق و سردار شهید توتونچی تقدیر به عمل آورد.

خاطره گویی سردار عبدا... زاده یکی از یادگاران جنگ تحمیلی از دوران دفاع مقدس و رشادت همرزمان وی از دیگر بخش های این همایش بود.

خواهر شهیدان خادم صادق نیز در این همایش با ایراد سخنانی یاد و خاطره برادران شهید خود را زنده نمود. وی ضمن یادآوری خواسته برادران شهید خود مبنی بر حرکت جوانان در مدار ولایت، با اشاره به فاجعه منا، انزجار از آل سعود و تظلم خواهی از دولت عربستان را نیزوظیفه هر مسلمان ایرانی برشمرد.

آیت ا... میری آزاده دوران جنگ تحمیلی از دیگران میهمانان همایش بود که خاطرات کتاب روزهای سخت اسارت و رشادت و دلیری اسرای جنگ تحمیلی را بار دیگر ورق زد.

گفتنی است مهندس اسدی معاون مالی اداری و فرمانده بسیج ادارات شهرداری شیراز، آقای ثابت مدیر کل حراست شهرداری شیراز،آقای همتی بوشهری معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز، آقای جمشیدی مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد شهرداری شیراز و سرکار خانم حکمت آمیز مشاور شهردار شیراز در امور بانوان از دیگر مهمانان این همایش بودند.

IMG_0550205B800x6005D

همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سازمان قطار شهری شیراز – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=5506

QR: همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سازمان قطار شهری شیراز