نشست خبري مدير عامل سازمان قطار شهري شيراز و حومه

همزمان با ورود رام اول واگنهاي متروئي به شيراز، مهندس اسداله حاجي زماني مدير عامل سازمان قطار شهري شيراز و حومه در نشست خبري ويژه با اصحاب رسانه به گفتگو نشست.

IMG_5564 IMG_5557

وي ضمن تبريك ورود اولين رام از مجموع 4 رام قطار متروئي در سال 92 به شيراز و برخورداري سومين حرم اهل بيت (ع) از سيستم حمل و نقل ريلي درون شهري پس از تهران و مشهد عنوان كرد: عملیات اجرایی پروژه قطار شهری شیراز از سال 1381 آغاز و مدت 12 سال حفاری تونل های آن ادامه داشته است كه دراین مدت شاهد صبر وشکیبایی مردم در اجرای این پروژه بزرگ وعام المنفعه بوده ایم .

به گفته وي اجرای خط یک قطار شهري به طول 24/5 کیلومتر کار بزرگی بود که توسط نیروهای داخلی به انجام رسید. مهندس حاجي زماني در جمع اصحاب رسانه تأكيد کرد: بهره برداری قریب الوقوع از فاز یک خط يك مترو به طول 10/5 کیلومتر از میدان احسان تا میدان نمازی با ورود واگن های خریداری شده کام مردم شیراز را شیرین خواهد کرد .

IMG_5565

به گفته وی برای سرعت بخشیدن به بهره برداری از فاز یک تمامی اقدامات از جمله ریل گذاری وتامین برق بالا سری و نصب سیستم های اعلام و اطفاء حریق ودفع دود انجام و پست های برق مربوطه مراحل کامل تست خود را پشت سرگذاشته و به محض انجام تست هاي اوليه مورد نياز مردم شريف شيراز شاهد بهره برداري از مترو و بهره مندي از خدمات اين سيستم حمل و نقلي خواهند بود.

نشست خبري مدير عامل سازمان قطار شهري شيراز و حومه – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=3553

QR: نشست خبری مدیر عامل سازمان قطار شهری شیراز و حومه