مراسم معارفه در سازمان قطار شهری شیراز و حومه

مراسم معارفه مدیران روابط عمومی و اداری سازمان قطار شهری شیراز و حومه با حضور مدیر عامل و معاونان این سازمان برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت  کلام ا... مجید، مدیر عامل  این سازمان  بر لزوم درک ماه مبارک رمضان و شب های قدر  تاکید نموده و اظهار داشتند:  لازمه خدمت صادقانه تزکیه نفس است و ماه مبارک رمضان بهترین زمان خودسازی  و آماده سازی روح و جسم برای خدمت به شهروندان است.ایشان در ادامه عنوان نمودند: رضایت الهی در خدمت به مردم  در جامعه اسلامی عملا" زمانی محقق  می گردد که مسئولین و کارکنان اساس  زندگی اجتماعی و فردی خود را برپایه تعالیم  و دستورات دین مبین اسلام  و وجود مقدس حضرت محمد(ص) قرار دهند و در خدمت به مردم بدین روش عمل نمایند.

مهندس حاج زمانی در قسمتی از سخنان خود گفتند: روابط عمومی بخش مهمی از یک سازمان است.در مجموعه روابط عمومی نقشهای مهمی چون اطلاع رسانی، اطلاع یابی،شناخت "افکار عمومی"،  و فرهنگ سازی جای می گیرند. روابط عمومی  به مصداق مردم داری در  فرهنگ ملی و اسلامی ما تاریخ طولانی و درخشانی دارد که با آداب و سنت ایرانی و اسلامی رشد و نمو کرده است؛ ابعاد  شرعی،عرفی ، مدنی و ادبیات و  منابع آن وسیع و عمیق است،بنابراین روابط عمومی ها نباید توجیه گر  ودر  پس برنامه های سازمان حرکت نمایند بلکه روابط عمومی ها باید تدوین گر و تحلیل گر باشند و با توجه  به فلسفه وجودی،اهداف اصلی و فرعی سازمان حرکت نمایند.

 در این مراسم رضا زارع فرد که قبلا در سمت جانشین مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری شیراز مشغول انجام وظیفه بودند توسط مدیر عامل سازمان بعنوان مدیر روابط عمومی و اموربین الملل سازمان قطار شهری شیراز و حومه معرفی شدند.ایشان دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی می باشند. همچنین مهندس محمد رضا بهبودی بعنوان مدیر امور اداری سازمان معرفی گردیدند و از زحمات سید علیرضا دیهیمی تقدیر و تشکر شد

مراسم معارفه در سازمان قطار شهری شیراز و حومه – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=2360

QR: مراسم معارفه در سازمان قطار شهری شیراز و حومه