فرمانداران شهرستان های فارس از پروژه قطارشهری دیدن کردند

مدیرکل دفتر سیاسی استانداری فارس به همراه کلیه فرمانداران شهرستان های استان فارس از پروژه قطارشهری شیراز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان قطارشهری شیراز و حومه، دکتر صادقی، مدیرکل دفتر سیاسی استانداری استانداری فارس به همراه فرمانداران شهرستان های استان به منظور کسب اطلاع از میزان و نحوه پیشرفت پروژه قطارشهری دیدن کردند.

طی این بازدید که همزمان با بیست و هفتم تیرماه سال جاری انجام شد، مهندس محسنی، معاون فنی و اجرایی سازمان قطارشهری شیراز ضمن ارائه توضیحات لازم پیرامون نحوه اجرای پروژه به سئولات بازدید کنندگان نیز پاسخ گفت.

مهندس محسنی ضمن اشاره به اینکه افتتاح فاز یک خط یک پروژه قطارشهری شیراز در اولویت برنامه های مدیر عامل این سازمان است بر تکمیل هر چه سریع تر ایستگاه های فاز یک تأکید کرد.

وی در این رهگذر با اشاره به تجهیزات خط یک بیان داشت: در بخش سیستم های انتقال توان (انتقال برق از شبکه به ایستگاهها و خط) تجهیزات مورد نیاز خریداری شده و در حال نصب و اجراست، بگونه ای که در این بخش بیش از۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی را شاهد هستیم.

همچنین در بخش سیستم های کنترل نیز خریدها انجام و مراحل اجرا شروع شده است. معاون فنی و اجرایی سازمان قطارشهری همچنین از انعقاد قرارداد جهت اجرای سیستم های تهویه ایستگاهها جهت زمان بهره برداری نیز خبر داد. مهندس محسنی افزود: آسانسور و پله برقی های ایستگاهها فاز یک در حال نصب و راه اندازی است و تا پایان شهریور ماه به پایان خواهد رسید. وی ادامه داد: ساختمان کنترل مرکزی قطارشهری شیراز نیز با مساحت بیش از هشت هزار متر مربع با ۹۰ درصد پیشرفت در حال تکمیل است.

فرمانداران شهرستان های فارس از پروژه قطارشهری دیدن کردند – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=2354

QR: فرمانداران شهرستان های فارس از  پروژه قطارشهری دیدن کردند