فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجتمع های ایستگاهی مترو شیراز

رییس سازمان حمل‌و‌نقل ریلی و سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری در نشستی مشترک با حضور برخی مدیران و کارشناسان به بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجتمع های ایستگاهی قطار شهری شیراز پرداختند.
🔰 مهندس امیر یقطین؛ سرپرست سازمان حمل‌و‌نقل ریلی شهرداری شیراز:
🔹در روند احداث خطوط قطار شهری شیراز، نقاط مستعد سرمایه‌گذاری شناسایی و پیش‌بینی شده که نیاز است بسته‌های مختلفی متناسب با موقعیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی هر منطقه برای آنها تعریف شود.
🔹با تکمیل خطوط در دست احداث که دسترسی سریع و آسان عمومی به همه نقاط شهر را فراهم می‌کند، و اقبال عمومی شهروندان از مترو، مجتمع‌های ایستگاهی فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری و تعریف پروژه‌های فرهنگ-هنری و خدماتی خواهد بود.
🔰 دکتر اسماعیلی؛ سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز:
🔹ایجاد مراکز تجاری، فرهنگی و گالری‌های هنری در قالب پیوست اقتصادی و فرهنگی ایستگاه‌های قطار شهری، علاوه بر رونق اقتصادی هر ایستگاه و افزایش سرانه فرهنگی محلات شهری با تجمیع خدمات به شهروندان، بستر شهروندمداری را نیز فراهم می‌کند.
🔹با تشکیل کارگروهی متشکل از معاونین اقتصادی، حمل و نقل و ترافیک و شهرسازی، مدیران کل حقوقی و املاک و مشاوران اقتصادی سازمان سرمایه‌گذاری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایستگاه‌های خطوط ۱ ، ۲ و ۳ قطار شهری مصوب و در دستور کار قرار خواهد گرفت.
🔸در این جلسه نحوه مشارکت سازمان سرمایه‌گذاری و استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران برای احداث مجتمع‌های ایستگاهی در خطوط مترو شیراز مورد بررسی قرار گرفت.
فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجتمع های ایستگاهی مترو شیراز – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=23225

QR: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مجتمع های ایستگاهی مترو شیراز