فاز یک ایستگاه امام حسین (ع) متروی شیراز با حضور دکتر جهانگیری به بهره برداری رسید

فاز یک ایستگاه امام حسین (ع) متروی شیراز همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری به بهره برداری رسید.

دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در آیین بهره برداری از فاز یک ایستگاه امام  حسین (ع)  با اشاره به افتتاح تقاطع سه سطحی شهدای کشن، تقاطع جوادیه و فاز یک ایستگاه امام  حسین (ع) گفت: این طرح ها در زمانی کوتاه و با وجود محدودیت های مالی جدی به انجام رسیده و باید از شهردار شیراز در تامین منابع لازم قدردانی کرد.
دکتر جهانگیری در آیین افتتاح فاز یک ایستگاه امام  حسین (ع) مهندس اسکندرپور شهردار شیراز را شهرداری جوان، پرانرژی و کارآمد دانست و تاکید کرد: شیراز باید به لحاظ زیباسازی و نیز اجرای طرح های عمرانی در صدر شهرهای کشور قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور از ایجاد قطار شهری در کلان شهرها بعنوان حرکتی لازم و مورد نیاز یاد کرد و گفت: دولت از شهرداران کلان شهرها در اجرای پروژه های بزرگ این چنینی حمایت کرده است. دو سال قبل فاینانس ۲ میلیارد دلاری برای خرید واگن مصوب شد که امیدواریم از این طریق خط متروی شیراز هر چه سریعتر تکمیل شود.
دکتر جهانگیری با اشاره به تصمیم قاطع دولت در موضوع خوش حسابی در فروش اوراق مشارکت به مردم، افزود: در روزهای آتی با شهرداران کلان شهرها جلسه ای برای حل مشکلات آنان برگزار خواهم کرد.

دکتر جهانگیری با بیان اینکه دولت به دنبال حل مشکلات کشاورزان نظیر پرداخت تسهیلات و بازپرداخت آنها، گفت: تصمیمات خوبی برای توسعه زیرساخت های استان نظیر بزرگراه شیراز ـ اصفهان، راه آهن شیراز ـ بوشهر، مقابله با خشکسالی ها، نجات تالاب ها و تامین آب آشامیدنی شیراز اتخاذ شده و امیدواریم با پیگیری مسئولان این مشکلات برطرف شود.

فاز یک ایستگاه امام حسین (ع) متروی شیراز با حضور دکتر جهانگیری به بهره برداری رسید – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=13949

QR: فاز یک ایستگاه امام حسین (ع) متروی شیراز با حضور دکتر جهانگیری به بهره برداری رسید