شهردار محترم شیراز : ایستگاه میدان امام حسین (ع) در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

شهردار محترم شیراز: ایستگاه میدان امام حسین (ع) در دهه فجر به بهره برداری می رسد.    

عملیات عمرانی میدان امام حسین (ع) با بازدید شهردار محترم شیراز جانی دوباره گرفت.

امروز پنج شنبه شهردار محترم شیراز، ریاست سازمان حمل و نقل ریلی و معاونین و مدیران ارشد شهرداری از آخرین پیشرفت های صورت گرفته در ایستگاه امام حسین (ع) بازدید کردند.

مهندس اسکندرپور در این بازدید سرعت عملیات اجرائی در ایستگاه امام حسین (ع) را رضایت بخش و امید وار کننده عنوان کرده و افزود بزرگترین و پیچیده ترین ایستگاه متروی شیراز به روزهای بهره برداری نزدیک می شود و با برنامه ریزی انجام شده و سرعت عملیات عمرانی، طبق زمانبندی پیش بینی شده حرکت خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به هزینه ۱۵۰ میلیاردی پیش بینی شده جهت تکمیل این ایستگاه تقاطعی اعلام کرد که تاکنون در این ایستگاه بیش از ۷۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

مهندس اسکندر پور ضمن قدر دانی از زحمات مدیران و مهندسین سازمان حمل و نقل ریلی شیراز تاکید کرد سازمان عمران شهرداری شیراز نیز در پروژه بزرگ ایستگاه میدان امام حسین (ع) متروی شیراز توان اجرائی خود را به نمایش گذاشته است.

وی افزود: پیش بینی می شود با افتتاح یک دروازه از ایستگاه میدان امام حسین (ع) در دهه فجر امسال با افزایش ۲۰ درصدی مسافران روبرو خواهیم بود.

گفتنی است این ایستگاه با حدود ۳۰ هزار متر مربع زیر بنا در خیابان کریم خان زند و در میدان امام حسین (ع)  (ستاد سابق) واقع شده است. این ایستگاه یک ایستگاه تبادلی و مشترک خط یک و خط دو می باشد.  این ایستگاه با  ۳۰ متر عمق یکی از عمیق ترین ایستگاههای متروی شیراز است که در ۳ طبقه و به صورت سکو جزیره ای احداث شده و دارای ۶ دروازه ورودی و خروجی می باشد.

شهردار محترم شیراز : ایستگاه میدان امام حسین (ع) در دهه فجر به بهره برداری می رسد. – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=13503

QR: شهردار محترم شیراز : ایستگاه میدان امام حسین (ع) در دهه فجر به بهره برداری می رسد.