شهردار محترم شیراز:ایستگاه متروی وکیل الرعایا، استاندارد جدیدی را به احداث ایستگاه‌های متروی کشور اضافه کرد

شهردار شیراز گفت: ایستگاه متروی وکیل الرعایا با معماری چشم نواز برگرفته از دوره زندیه و سطح بالای کیفیت ساخت، استاندارد جدیدی را به احداث ایستگاه‌های متروی کشور اضافه کرده است.

اسکندرپور با اشاره به سخنان آیت الله دژکام مبنی بر اینکه «از سقف زیبا و هلالی شکل ایستگاه متروی وکیل الرعایا نمی‌توان چشم برداشت» افزود: احداث این ایستگاه و استقبال شهروندان از آن نشان داد که می‌توان با بهره گیری از مشاورین و پیمانکاران مجرب پروژه‌های با کیفیت و زیبا احداث کرد.

او در جلسه شورای مدیران شهرداری شیراز که در محل ایستگاه متروی وکیل الرعایا برگزار شد، اضافه کرد: بهره برداری از این پروژه حدود ۶ ماه به تعویق افتاد تا پروژه‌ای با کیفیت بالا افتتاح و در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

شهردار شیراز خطاب به معاونان و مدیران این مجموعه تاکید کرد: لازم است تا انقلاب فکری و رویکردی در حوزه عمرانی، شهرسازی و معماری شهرداری ایجاد شود تا شاهد احداث پروژه‌هایی دارای کیفیت بالای ساخت و قابل ارائه در عرصه ملی و بین المللی همچون این ایستگاه مترو باشیم.

شهردار محترم شیراز:ایستگاه متروی وکیل الرعایا، استاندارد جدیدی را به احداث ایستگاه‌های متروی کشور اضافه کرد – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=17194

QR: شهردار محترم شیراز:ایستگاه متروی وکیل الرعایا، استاندارد جدیدی را به احداث ایستگاه‌های متروی کشور اضافه کرد