رئیس کل دادگستری فارس گفت: خط ۲ مترو اقدام‌ مفیدی در محلات کم برخوردار است

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس‌کل دادگستری فارس و اعضای شورای قضایی استان به همراهی شهردار شیراز و هیات همراه از خط ۲ مترو شیراز و بزرگراه شهید سلیمانی بازدید بعمل آوردند.

قدردانی رئیس کل دادگستری فارس از اقدامات شهرداری شیراز

رئیس کل دادگستری فارس در این بازدید با قدردانی از اقدامات شهرداری شیراز اظهار کرد: گزارش‌هایی مبنی بر اقدامات مفید شهرداری شیراز در این کلان‌شهر داشتیم که طی این بازدید این روند را از نزدیک شاهد بودیم.

کاهش بار ترافیک منطقه و حوادث ترافیکی با بهره‌برداری از خط ۲

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی با بیان اینکه خط ۲مترو اقدام‌مفیدی در محلات کم برخوردار شیراز است، بیان کرد: پس از  اجرای این خط ریلی شهری، مردم در  مناطق کمتر برخوردار شهر شیراز با کمترین هزینه رفت‌وآمد کرده و بار ترافیک منطقه و حوادث ترافیکی کاهش خواهد یافت.

رئیس شورای قضایی استان فارس تصریح کرد: آن‌چیزی که از نزدیک شاهد بودم. پرکاری، سرعت و دقت در پروژه های عمرانی بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی با قدردانی از شهردار شیراز، معاونین شهرداری و مدیر عامل قطار شهری توصیه کرد: تورهای شهرداری برای مردم برگزار شود تا ضمن ملاحظه فعالیت‌ها و خدمات قطار شهری در این سطح گسترده از انگیزه خدمت رسانی مسئولین نیز اطلاع یابند.

شهردار شیراز نیز در این بازدید، اظهار داشت: شیراز شهری است که بصورت شرقی غربی توسعه یافته و با کشیده شدن خط مترو، مردم استقبال خوبی از این مد حمل و نقلی دارند.

نگاه ویژه شهردار شیراز به مترو

سید احسان اصنافی با بیان اینکه مترو از مهمترین و بزرگترین پروژه های شهرداری شیراز است که شورا و شهرداری نگاه ویژه‌ای به آن دارد، افزود: تا پیش از کرونا خط یک مترو شیراز به تنهایی روزانه ۱۱۰ هزار نفر را در سطح شهر جابجا می‌کرده و اکنون به ۷۰ هزار نفر در روز رسیده است.

برگزاری جلسات منظم و مداوم با قرارگاه خاتم‌الانبیا

وی با اشاره به برگزاری جلسات منظم و مداوم با قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) عنوان کرد: از مجموعه توانمند قرارگاه درخواست کردیم که با همه توان و تجهیزات پای کار خط دو مترو بیایند که سرعت کار در این مسیر چهار برابر شده است.

شهردار شیراز بیان داشت: خط دو متروی شیراز بطول ۱۶ کیلومتر است که در فاز یک ۱۰ کیلومتر آن تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس کل دادگستری فارس گفت: خط ۲ مترو اقدام‌ مفیدی در محلات کم برخوردار است – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=23211

QR: رئیس کل دادگستری فارس گفت: خط ۲ مترو اقدام‌ مفیدی در محلات کم برخوردار است