"توسعه حمل‌ونقل ریلی در محور شریانی شمال غربی شیراز در دستور کار مدیریت شهری است"

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز در ایستگاه ششم با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۵ پروژه بااعتبار ۵۷۲۸ میلیارد تومان شامل کلنگ زنی سه ایستگاه  خط ۳ مترو و پروژه‌های منطقه ۷ شهرداری ازجمله بوستان مجموعه تاریخی گردشگری قصر ابونصر هم‌زمان با میلاد حضرت مهدی موعد(عج) در نیمه شعبان همراه بود.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز نیز با اشاره به اوج گرفتن توسعه شهرها و کلان‌شهرها به دلایل مختلف گفت: مسئولان با توجه به این توسعه باید زیرساخت‌ها را تأمین کنند تا شاهد رفع نیازها و برطرف شدن مشکلات پیش رو باشیم.

علی‌اکبر سلطانی با اشاره به توسعه خط یک مترو شیراز در محور شمالی غربی تصریح کرد: با توجه به سرریز جمعیت در محور شمال غرب و مطالبه مردمی، توسعه خط یک در دستور کار قرارگرفته تا در کنار تنها محور شریانی میرزای شیرازی توسط حمل‌ونقل عمومی مترو را شاهد باشیم.

سلطانی گریزی هم به خط ۲ مترو و حمل‌ونقل مسافر از جنوب کلان‌شهر شیراز به شمال زد و تصریح کرد: اتصال به خط یک منجر به شروع خدمات‌رسانی شمال به جنوب و شرق و غرب را با سفر ایمن برای شهروندان فراهم کرده است.

“توسعه حمل‌ونقل ریلی در محور شریانی شمال غربی شیراز در دستور کار مدیریت شهری است” – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=26179

QR: “توسعه حمل‌ونقل ریلی در محور شریانی شمال غربی شیراز در دستور کار مدیریت شهری است”