برگزاری مسابقات درون سازمانی گل کوچک به مناسبت روز ملی حمل و نقل

سازمان قطار شهری شیراز به مناسبت روز ملی حمل و نقل، اقدام به برگزاری مسابقات گل کوچک جام سردار شهید جمال توتونچی کرد. شرکت کنندگان در این دوره از بازیها در 4 گروه 3 تیمی گروه بندی شده و در پایان دور گروهی 8 تیم موفق شدند که به مرحله حذفی رقابت ها راه یابند. با پایان مرحله گروهی و مشخص شدن تیم های صعود کننده به مرحله حذفی، روز یکشنبه (۱ بهمن ۹۶) دو دیدار برگزار گردید که تیم های شهید کمالی و تیم IT موفق شدند با پیروزی برابر رقبای خود به مرحله نیمه نهایی صعود کنند. دو دیدار دیگر در روز سه شنبه (۳ بهمن ۹۶) برگزار گردید که در آن تیم های عقاب و سالار با پیروزی پرگل از سد رقبای خود عبور کرده و به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کردند و تکلیف 4 تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مسابقات مشخص گردید.

روز یکشنبه (۸ بهمن ۹۶) در مرحله نیمه نهایی تیم های IT با عقاب و شهید کمالی با سالار رقابت کردند که در نهایت دو تیم IT و شهید کمالی با کسب پیروزی برابر رقیبان خود موفق شدند به فینال مسابقات راه یابند. در روز پایانی مسابقات سه شنبه (10 بهمن 96) ابتدا دو تیم سالار و عقاب بازی رده بندی را برگزار کردند که در این بازی تیم سالار توانست با تک گل حسین کاظمی پیروز بازی باشد و عنوان سومی این دوره مسابقات را کسب کند.

در فینال این دوره از مسابقات، تیم های IT و شهید کمالی روبروی یکدیگر قرار گرفته و تیم IT موفق شد با هتریک حسن واعظی نتیجه بازی را 4 بر 2 به سود خود به پایان برساند و جام قهرمانی اولین دوره مسابقات گل کوچک درون سازمانی را از آن خود کند.

در پایان به حسین کاظمی بازیکن تیم سالار به عنوان بازیکن اخلاق این دوره از مسابقات کاپ اخلاق اهدا گردید.

برگزاری مسابقات درون سازمانی گل کوچک به مناسبت روز ملی حمل و نقل – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=12042

QR: برگزاری مسابقات درون سازمانی گل کوچک به مناسبت روز ملی حمل و نقل