برگزاری دوره های آموزشی نیروهای بهره برداری سازمان قطار شهری شیراز و حومه

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قطار شهری شیراز و حومه که در سال ۱۳۹۰ و با همکاری دانشگاه شیراز برگزار گردید از آذرماه ۱۳۹۱ تا کنون طی سه مرحله دعوت به کار شده و دوره های آموزشی مورد نیاز را سپری می کنند.
در فاز اول جذب نیرو، ۱۲ نفر از  پذیرفته شدگان در قالب گروه نت پس از طی دوره آموزش مقدماتی در شیراز، دوره های آموزش تکمیلی خود را در تهران پشت سر گذاشته و طی یک دوره آموزش فشرده در کشور چین، با کلیه مبانی تخصصی ناوگان آشنا شدند. این گروه در حال حاضر در حال گذراندن دوره آموزش نهائی نت در تهران می باشند .
فاز دوم جذب نیروهای مورد نیاز بهره برداری را گروه ۱۸ نفره راهبران قطار تشکیل می دهد. این گروه نیز از اواخر سال ۹۱ تا کنون دوره های آموزشی مورد نیاز شامل ۱ ماه آموزش مقدماتی و آشنائی با مترو در شیراز، ۷ ماه آموزش تکمیلی در تهران ونزدیک به ۱ ماه آموزش پیشرفته در کشور چین را با موفقیت پشت سر گذاشته و ضمن دریافت گواهینامه پایه ۲ راهبری قطار، در حال حاضر آماده به کار می باشند.

فاز سوم جذب نیروهای آماده به خدمت سازمان را گروه ۱۵ نفره اپراتورهای مرکز فرمان تشکیل می دهد که از نیمه دوم مهرماه ۹۲ مراحل آموزشهای مقدماتی خود را در دو بخش بازدیدهای فنی وآموزشهای تئوری وعملی در شیراز گذرانده و برای طی دوره های تکمیلی و پیشرفته هفته آینده عازم تهران خواهد بود.

گفتنی است سایر پذیرفته شدگان سازمان قطار شهری شیراز و حومه نیز بر طبق برنامه ریزی های به عمل آمده و جدول زمانبندی تا پیش از زمان بهره برداری جذب شده و آموزشهای لازم را سپری خواهند کرد.

 

IMG_654520copy

برگزاری دوره های آموزشی نیروهای بهره برداری سازمان قطار شهری شیراز و حومه – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=2847

QR: برگزاری دوره های آموزشی نیروهای بهره برداری سازمان قطار شهری شیراز و حومه