با توجه به شیوع بیماری کرونا در هفته‌های گذشته استقبال از مترو شیراز به شدت کاهش یافته

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز گفت: انتظار می‌رفت که طبق روال سال های قبل در اسفندماه امسال نیز به خاطر خریدهای شب عید مسافران مترو شیراز به بیش از ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار نفر در روز افزایش یابد.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در هفته‌های گذشته استقبال از مترو شیراز به شدت کاهش یافته و اکنون به حدود ۲۰ هزار نفر در روزهای عادی و حدود ۱۰ هزار نفر در روزهای تعطیل رسیده است.
حسن مرادی بیان کرد: از این نظر که مردم شیراز به توصیه‌های بهداشتی وزارت بهداشت توجه نشان داده و سفرهای درون شهری خود را کاهش داده اند خوشحال هستیم.
وی از مردم درخواست کرد: شهروندان شیرازی در شرایط موجود تا حد ممکن از رفت و آمدهای درون شهری غیرضروری خودداری و تنها در صورت لزوم در سطح شهر تردد کرده و از وسایل حمل و نقل عمومی نیز کمتر استفاده کنند.
مرادی اظهار داشت: بسیاری از شهروندان شیرازی در شرایط شیوع بیماری کرونا درخواست تعطیلی مترو این شهر را دارند تا بتوان با سرعت بیشتری به سمت شکست کرونا پیش رویم که این موضوع اکنون در دست بررسی است.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در هفته‌های گذشته استقبال از مترو شیراز به شدت کاهش یافته – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=15893

QR: با توجه به شیوع بیماری کرونا در هفته‌های گذشته استقبال از مترو شیراز به شدت کاهش یافته