بازدید فرمانده نیروی انتظامی فارس

فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس سردار سرتیب دوم پاسدار سجادیان به همراه جمعی از فرماندهان ارشد نیروی نظامی و انتظامی و راهنمائی و رانندگی استان از آخرین اقدامات به عمل آمده در متروی شیراز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان قطار شهری شیراز، مهندس حاجی زمانی در نشستی که در آغاز این بازدید در سالن کنفرانس این سازمان برگزار گردید گزارش مبسوطی از ۶ خط پیش بینی شده قطار شهری شیرازو به ویژه مسیر ۵/۱۰ کیلومتری فاز یک خط یک و ایستگاههای این مسیر که آماده بهره برداری به محض ورود واگنها و انجام تست های اولیه خواهند بود توضیحاتی ارائه کرد. وی همچنین از متمرکز نمودن اعتبارات تخصیص یافته در ایستگاههای فاز یک و مدیریت هدفمند اعتبارات به عنوان یکی از شیوه های موثر در تکمیل فاز یک متروی شیراز با بهره گیری از حداقل اعتبارات یاد نمود.

 مهندس مرادی معاون بهره برداری سازمان قطارشهری نیز بر ضرورت تعامل حداکثری نیروی انتظامی در راستای برقراری و حفظ نظم و امنیت در ایستگاههای قطار شهری اشاره و بر تشکیل کمیته مشترک و ایجاد بسترهای لازم جهت ورود واگنها و راه اندازی ایستگاهها به عنوان اولویت کاری دو مجموعه در شرایط کنونی تأکید کرد.

سردار سرتیب دوم پاسدار سجادیان فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس نیز بر آمادگی همه جانبه نیروی انتظامی استان تأکید کرده و خاطر نشان کرد که خدمتگزاران این حوزه همیشه پیشتر و بیشتر از متولیان یک پروژه در صحنه حاضر بوده و حافظ نظم و امنیت شهروندان می باشند.

این هیأت سپس با حضور مدیر عامل و معاونین و مدیران اجرائی سازمان قطار شهری، از ایستگاههای فاز یک خط یک بازدید کرده و از نزدیک در جریان جزئیات فنی و جدیدترین اقدامات صورت گرفته در مترو قرار گرفتند.

IMG_58522028229IMG_5818

بازدید فرمانده نیروی انتظامی فارس – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=2719

QR: بازدید فرمانده نیروی انتظامی فارس