اولین نشست کمیته های تحول اداری مجموعه بزرگ شهرداری شیراز به میزبانی سازمان قطار شهری

اولین نشست اعضای کمیته های تحول اداری تمامی زیرمجموعه های خانواده بزرگ شهرداری شیراز به ابتکار و همت سازمان قطار شهری شیراز و حومه در سالن همایش این سازمان برگزار گردید.

در این همایش نیم روزه که با استقبال بسیار خوب متولیان تحول اداری شهرداری شیراز و با حضور نمایندگان تحول اداری استانداری فارس برگزار شد مهندس حاجی زمانی مدیر عامل سازمان قطار شهری شیراز ضمن ارائه گزارش مختصری از وضعیت مترو به میهمانان، تحول را در تمامی زیرساختها و ارکان سازمانی لازمه رسیدن به تعالی برشمرده و افزود برگزاری چنین نشست های مشترکی در راستای به اشتراک گذاری نقاط قوت و استفاده از تجربه های موفق آزموده شده توسط دیگران، کوتاهترین و موثرترین مسیر رسیدن به موفقیت و تحقق تعالی با رعایت اصل اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

مهندس رحیمی مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری شیراز به عنوان سخنران اصلی این همایش به تشریح محورهای تحول اداری در شهرداری شیراز پرداخت. آقای حسنی زاده مشاور شهرداری شیراز در بحث تحول نیز ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این همایش ابراز امیدواری کرد با تداوم اینگونه نشست های مشترک و تبادل تجربیات موفق راه برای پیاده سازی هرچه بهتر تحول اداری در شهرداری شیراز هموار گردد.

این نشست با ارائه گزیده ای از شاخص ترین محورهای تحول اداری سازمان قطار شهری شیراز و حومه از قبیل تکریم ارباب رجوع، پیاده سازی میز خدمت و پنل نگهبانی، آراستگی محیط کار (5S) ، هوشمند سازی و دولت الکترونیک و پایگاه اطلاع رسانی سازمان قطار شهری شیراز  توسط اعضای کمیته تحول اداری سازمان قطار شهری ادامه یافت.

بازدید از مرکز کنترل و فرمان سازمان قطار شهری ، و سفر با مترو از ایستگاه شهید آوینی تا ایستگاه میرزای شیرازی  بخش پایانی این نشست را تشکیل می داد.

 

اولین نشست کمیته های تحول اداری مجموعه بزرگ شهرداری شیراز به میزبانی سازمان قطار شهری – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=9076

QR: اولین نشست کمیته های تحول اداری مجموعه بزرگ شهرداری شیراز به میزبانی سازمان قطار شهری