اولین دوره اردوی تیمی پایگاه مقاومت سردار شهید جمال توتونچی

اولین دوره اردوی تیمی پایگاه مقاومت سردار شهید جمال توتونچی سازمان قطار شهری شیراز و حومه با هدف ارتقاء آمادگی جسمانی و نیز روحیه بسیجی کارکنان و اعضای عادی و فعال بسیج و اعلام بیعتی دوباره با شهدا و ولایت، با نظارت عالیه مهندس حاجی زمانی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید جمال توتونچی و همکاری سرهنگ محبی فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز، بامداد روز جمعه 18 اردیبهشت ماه 94 در محل کوه دراک تشکیل گردید.

این کوهپیمائی با حضور پرشور اعضای بسیج سازمان و با مدیریت جانشین پایگاه مقاومت سردار شهید جمال توتونچی و همراهی امام جماعت سازمان و جمالی فرمانده حوزه مقاومت امام حسین (ع) با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و تشریح اهداف بسیج و برنامه های فراروی پایگاه مقاومت سازمان در سال جاری توسط امین بیات جانشین پایگاه مقاومت بسیج سازمان آغاز شد.

اعضای بسیج پس از طی مسیرهای از پیش تعیین شده و استقرار در منطقه شناسائی شده از دوره های آموزش تکمیلی سلاح شناسی و ارتقاء مهارت کار با سلاح که توسط آقای علیپور ارائه گردید بهره مند شدند.

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ابراهیمی امام جماعت سازمان در باب اهمیت و نقش کار گروهی و فواید کوهنوردی درتداوم حلقه صالحین نیز از دیگر بخش های این اردو بود.

 

 

اولین دوره اردوی تیمی پایگاه مقاومت سردار شهید جمال توتونچی – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=4888

QR: اولین دوره اردوی تیمی پایگاه مقاومت سردار شهید جمال توتونچی