امین بیات مدیر روابط عمومی و بین الملل مترو شیراز:اگر عشق به کار نباشد نمی توان در این حوزه وارد شد

سختی شرایط کار روابط عمومی شاید جز برای خود آنها برای کسی قابل لمس نباشد و خدا می داند که یک شاغل روابط عمومی در اثنای کار و وظیفه خود دچار چه آسیب هایی   می شود.
اگر عشق به کار نباشد نمی توان در این حوزه وارد شد.

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو                                                ور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو پیش من جز سخن شمع و شکر هیچ مگو
اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به‌گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و دوام شان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آنها وابسته است.
روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، روابط عمومی به‌عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به‌عنوان نهادی که می‌تواند به‌صورت نظام‌مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.
فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض می نمایم.
بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

امین بیات مدیر روابط عمومی و بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز

امین بیات مدیر روابط عمومی و بین الملل مترو شیراز:اگر عشق به کار نباشد نمی توان در این حوزه وارد شد – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=21444

QR: امین بیات مدیر روابط عمومی و بین الملل مترو شیراز:اگر عشق به کار نباشد نمی توان در این حوزه وارد شد