امین بیات:خروج قطارشهری از ریل در ایستگاه متروی احسان شیراز را تکذیب کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز خروج قطارشهری از ریل در ایستگاه متروی احسان شیراز را تکذیب کرد.
امین بیات با اشاره به انتشار تصاویری در شبکه های اجتماعی مبنی بر خروج قطارشهری از ریل در ایستگاه احسان شیراز، اظهار داشت:  این موضوع صحت ندارد و این تصاویر و حادثه مربوط به حادثه متروی تبریز در ۱۵ دیماه بوده است.
مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز افزود: اخلاق حرفه ای در انتشار خبر ایجاب می کند تا منتشر کنندگان آن، قبل از هر اقدامی صحت آن را از منابع موثق کسب کنند.
حمید جورکش مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز هم ادامه داد: خوشبختانه هیچگونه اتفاقی در متروی شیراز رخ نداده است و طبق برنامه و بدون تاخیر در حال خدمات‌رسانی به شهروندان و مسافران است.
زمان شروع حرکت قطار‌ها در کلانشهر شیراز در  روز‌های غیر تعطیل از ایستگاه احسان ساعت ۶:۰۵ و از ایستگاه شهید دستغیب ۶:۱۰ خواهد بود.
زمان شروع حرکت قطار‌ها در روز‌های تعطیل از ایستگاه احسان ساعت ۷:۰۵ و از ایستگاه شهید دستغیب ۷:۱۰ خواهد بود. ساعت بازگشایی درب همه ایستگاه‌ها با هم راس ساعت ۵:۴۵ صبح است.
آخرین حرکت قطار ساعت ۱۹:۰۵ از ایستگاه احسان و ۱۹:۱۰ از ایستگاه شهید دستغیب خواهد بود؛ و تا اطلاع بعدی سر فاصله حرکت قطار‌ها در تمام طول روز ۱۵ دقیقه است.
گفتنی است پانزدهم دیماه امسال قطار شهری تبریز در ایستگاه «قونقا باشی» از ریل  خارج شد و خوشبختانه مسافری آسیب ندید.
امین بیات:خروج قطارشهری از ریل در ایستگاه متروی احسان شیراز را تکذیب کرد. – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=20873

QR: امین بیات:خروج قطارشهری از ریل در ایستگاه متروی احسان شیراز را تکذیب کرد.