افتتاح پایگاه مقاومت بسیج باحضور فرماندهان سپاه

پایگاه مقاومت بسیج سازمان قطار شهری شیراز و حومه با حضور جمعی از فرماندهان سپاه فارس افتتاح گردید.

در این مراسم که در سالن همایش سازمان برگزار گردید، حاجی زمانی مدیر عامل سازمان قطار شهری شیراز، ضمن تجلیل از تلاش نیروهای متخصص، تلاشگر و نخبه سازمان قطار شهری، وجود روحیه بالای بسیجی و خدمت خالصانه در این مجموعه را نعمتی بزرگ دانست و اضافه کرد اگر در مجموعه ای فرهنگ بسیجی حاکم باشد، نیل به اهداف کلان با نظم و همدلی بیشتری حاصل می گردد.

سرهنگ میرزائیان، فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیرازضمن ابراز خشنودی از این اقدام فرهنگی در سازمان قطار شهری افزود فرهنگ بسیج فرهنگ همدلی، وحدت ، وفاداری و خوبیهاست و امروز بسیج یکی از وفادارترین نیروهای مخلص نظام و مقام عظمای ولایت است که بار دیگر و در جبهه به مراتب دشوار تر از جنگ نظامی و در سنگر دفاع نرم، توانسته است علیرغم تمامی تلاشهای دشمنان، ایران اسلامی را در اوج افتخار نگه دارد.

سرهنگ بابائی فرمانده مرکز بسیج ادارات و اصناف ناحیه ثارالله نیز ضمن تبریک این اتفاق مبارک در سازمان قطار شهری شیراز عنوان کرد بسیج محدودیت زمانی و مکانی ندارد. وی اضافه کرد افتتاح پایگاه بسیج در ادارات به معنی این نیست که قبل از آن چنین روحیه و تفکری وجود نداشته و در واقع وجود این روحیه و فرهنگ جهادی زمینه ساز تشکیل این پایگاه بوده است.

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج باحضور فرماندهان سپاه – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=2444

QR: افتتاح پایگاه مقاومت بسیج باحضور فرماندهان سپاه