افتتاح خط ۲ مترو شیراز در خرداد ۱۴۰۰ با سه ایستگاه

شهردار شیراز با اشاره به بازدید مستمر از روند اجرایی خط ۲ مترو در دوشنبه های هر هفته گفت: با توجه به تلاش و برنامه ریزی سازمان حمل و نقل ریلی امیدواریم خط دو را در اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده حداقل با سه ایستگاه به بهره برداری برسانیم.
مهندس اسکندرپور با بیان اینکه ایستگاه های خط ۲ مترو با برنامه ریزی خوب و تجهیزات و نیروی انسانی مناسب در حال احداث هستند، افزود: امیدوارم بهره برداری از مترو در زمان معین هدیه خوبی به شهروندان باشد.
وی همچنین گفت: ایستگاه قهرمانان در میانرود ( ایستگاه آغازین خط ۲) تا ایستگاه رحمت عملیات ریل سازی و روسازی انجام شده است و عملیات اجرایی سایر ایستگاه ها نیز در دست انجام است.
شهردار شیراز در خصوص عملیات اجرای ایستگاه عادل آباد گفت: روند اجرایی این ایستگاه پیشرفت مناسبی داشته و به مرحله عملیات نهایی نزدیک می شود.
اسکندرپور افزود: حجم و سختی کار در ایستگاه دولت بسیار بالاست و هم اکنون تعدادی ماشین آلات سنگین مثل بیل مکانیکی و گروه های مختلف نیروی انسانی مشغول فعالیت هستند.
وی پیشرفت فیزیکی پروژه ایستگاه امیرکبیر را قابل قبول دانست و بیان کرد: قول داده ایم در فاز نخست ایستگاه امیرکبیر را به بهره برداری برسانیم و این امر با توجه به تلاش حجم زیادی از نیروها امکان پذیر است.
افتتاح خط ۲ مترو شیراز در خرداد ۱۴۰۰ با سه ایستگاه – سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری شیراز
لینک کوتاه مطلب : https://shirazmetro.ir/?p=20284

QR: افتتاح خط ۲ مترو شیراز در خرداد ۱۴۰۰ با سه ایستگاه