ویژه برنامه های هفته سلامت در سازمان قطار شهری شیراز

بازدید شهردار، معاونین و مدیران ارشد و کارشناسان فنی شهرداری منطقه ۷ از بخش های مختلف عمرانی و بهره برداری متروی شیراز
۱۳۹۷/۰۲/۰۵
توزیع بسته های فرهنگی به مناسبت جشن نیمه شعبان در ایستگاه های متروی شیراز
۱۳۹۷/۰۲/۱۳

ویژه برنامه های هفته سلامت در سازمان قطار شهری شیراز

واژه هدیه همیشه با خود حس خوب می آورد به ویژه زمانی که هدیه شما، بارقه امیدی در دلهای کسانی روشن کند که چشم به راه مهربانی شما هستند. کیسه قرمز کوچکی مملو از عشق از سوی کسانی که داوطلبانه عصاره وجود خود را به بیمارانی اهدا می کنند که چشم انتظار رنگ و بوی زندگی دوباره هستند. سازمان قطار شهری شیراز به رسم سنت حسنه هر سال و همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت اقدام به برپایی ایستگاه انتقال خون سیار در محل ساختمان اداری کرد. در این اقدام خداپسندانه که به همت مدیریت HSE سازمان قطار شهری اجرا شد تعداد ۵۳ کیسه خون به بانک خون شیراز اهدا شد.

همچنین همزمان با هفته بهداشت و سلامت و در راستای تحقق شعار “سلامت برای همه، در همه جا” مدیریت HSE سازمان قطار شهری شیراز در دو روز متوالی با راه اندازی پایگاه سلامت در ساختمان مرکزی متروی شیراز از کلیه کارکنان تست قند خون، فشارخون و BMI به عمل آورد.

جهت رفاه حال همشهریان عزیز شیرازی سازمان قطار شهری شیراز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز اقدام به برپایی ایستگاههای سلامت در ایستگاههای شهید دوران، زندیه و نمازی کرد تا مسافران متروی شیراز بتوانند در ایام هفته سلامت در طرح غربالگری، تست قند خون، فشارخون و اندازه گیری توده بدنی BMI شرکت کرده و از خدمات مشاوره سلامت بهره مند شوند. همچنین توزیع بروشور و نصب پوسترهای متناسب با هفته سلامت در ایستگاهها و پخش تیزرهای بهداشتی در قطارهای مسافری و مانیتورهای ایستگاهها و سازمان از دیگر اقدامات صورت گرفته در این هفته بوده است.

همچنین کارگاه آموزشی آشنایی با بیماری سرطان و راهکارهای خودمراقبتی و پیشگیری از آن با تدریس دکتر خسروی زاده از دانشگاه علوم پزشکی، در پنجمین روز از هفته سلامت در سالن همایش سازمان قطار شهری شیراز برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =